تابحال برای شما این سوال پیش آمده که تفاوت پست گذاشتن در اینستاگرام و تلگرام در چیست؟ یعنی می توان یک مطلب را در هر دو شبکه اجتماعی قرار داد؟ کپشن ها و عکس ها باید یکی باشد؟ اصلا چرا باید در دو شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشم؟

 

این ها سوالاتی است که ممکنه از خودتان پرسیده باشید و حالا وقتش رسیده که جواب آن ها داده شود و متوجه شوید تفاوت عمده پست گذاشتن در اینستاگرام و تلگرام در چیست و آیا مطلبی که در اینستاگرام می گذاریم در تلگرام مناسب است؟

 

دقت کنید که نرم افزار های ایرانی نظیر سروش ، بله ، گپ ، ایتا هم دقیقا همانند تلگرام هستند و تفاوتی در نحوه پست گذاشتن با تلگرام ندارند چون از لحاظ ظاهر و کارکرد شباهت زیادی به تلگرام دارند.

 

 

پست گذاشتن در اینستاگرام


اینستاگرام شبکه اجتماعی است که در آن همه کاربران جهان در یک محیط با هم تعامل دارند و بسیار گسترده است و عکس و ویدیو مهم ترین قسمت برای ارسال پست در اینستاگرام می باشد.

 

اینستاگرام بر پایه ارسال عکس و ویدیو ساخته شده است و بیشتر بر این موضوع تمرکز دارد پس توجه شما هم باید بیشتر بر عکس و ویدیو باشد تا نوشتن کپشن! نه اینکه کپشن مهم نیست اما تمرکز اصلی باید بر عکس یا ویدیو باشد.

 

پست گذاشتن در اینستاگرام

 

 

پست گذاشتن در تلگرام

تلگرام شبکه اجتماعی محبوبی که کامل ترین پیام رسان جهان است. در کانال های تلگرام بیشترین تمرکز روی کپشن ( منظور از کپشن متن زیر عکس است ) می باشد و این کپشن ها هستند که مهم ترین عامل هستند نه عکس و ویدیو ها!

 

حالا در زمان نوشتن کپشن شما حتما باید از ایموجی ها هم استفاده کنید تا متن کپشن شما زیباتر شود. اگر به این موضوع دقت کنید می توانید نتیجه بسیار خوبی از تلگرام بگیرید. دقت کنید سروش ، بله ، گپ و ایتا هم همانند تلگرام هستند.

 

پست گذاشتن در تلگرام

 

 

نتیجه گیری:


در اینستاکرام شما باید بر روی عکس و ویدیو توجه ویژه ای داشته باشید در حالی که در تلگرام شما باید متن خوبی داشته باشید تا مطلب شما مورد توجه قرار بگیرد.

 

البته شما با ابزار هوشمند کمک یار خواهید توانست از لحاظ ظاهری از 95 درصد کسب و کارها در فضای مجازی بهتر باشید و خیالتان از این بابت راحت باشد و در مطالب بعدی به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید کپشن های حرفه ای بسازید. پس نباید هیچ نگرانی بابت این موضوع داشته باشید.

 

 

تفاوت پست گذاشتن در اینستاگرام و تلگرام از سری مقالات از کجا شروع کنم می باشد و به پایان رسید . شما می توانید مطلب بعدی ( چه متنی در بیو اینستاگرام پیجم بنویسم ) را بخوانید.
نوشتن نظر