چطور عکس مناسب برای الگوها پیدا کنم؟

کمک یار | یکشنبه 18 اکتبر 2020 | آموزش پنل | بدون نظر

انتخاب عکس مناسب برای الگوها یکی از مواردی است که اگر رعایت کنید می توانید پست و استوری های باکیفیتی نسبت به سایرین داشته باشید. این کار بسیار بسیار ساده است.

 

زمانی که می خواهید عکسی برای الگو انتخاب کنید پیشنهاد ما این است که به سایت گوگل مراجعه نمایید. با وارد کردن نشانی گوگل در مرورگر خود (https://www.google.com) به قسمت جستجو تصاویر بروید.

 

حالا مطلبی که میخواهید جستجو کنید را بنویسید . برای مثال شما می خواهد در مورد انتخاب کفش مناسب بری پیاده روی مقاله ای بنویسید پس در گوگل جستجو می کنید انتخاب کفش پیاده روی

 

خواهید دید که عکس های زیادی برای شما باز خواهد شد. حالا نکته ای که هست این است که اکثر عکس ها با کیفیت پایین در جستجو گوگل وجود دارد و شما باید به دنبال عکس هایی با کیفیت بالا باشید. گوگل به صورت پیشفرض همه کیفیت ها را قرار می دهد اما ما می خواهیم به گوگل بگوییم فقط عکس های با کیفیت را برای من جستجو کن.پس مراحل زیر را انجام دهید.

 

اگر با کامپیوتر هستید همانند زیر عمل کنید تا فقط عکس های باکیفیت برای شما جستجو شود:

 

 

اگر با موبایل هستید همانند زیر عمل کنید تا فقط عکس های باکیفیت برای شما جستجو شود:

 

حالا روی عکس مورد نظر کلیک کنید و صبر کنید تا عکس به صورت کامل باز شود.باید از حالت تار بودن به حالت شفاف بودن تبدیل شود. ( در بعضی مواقع عکس به صورت کامل باز نمی شود چون سایت مورد نظر فیلتر است یا ممکن است آن سایت مشکلی داشته باشد)

 

بسته به سرعت اینترنت شما چند ثانیه زمان می برد تا عکس باز شود. حالا عکس دلخواه خود را بر روی کامپیوتر یا موبایل و تبلت خود ذخیره کنید و می توانید با خیال راحت از آن در الگو ها استفاده نمایید.

 

 

برای انتخاب بهتر عکس ها می توانید از آموزش (نکاتی که برای انتخاب عکس در اینستاگرام حتما باید بدانید استفاده کنید) را بخوانید و در این مقاله به چند سایت اشاره کرده ایم که می توانید عکس های باکیفیت و رایگان دریافت کنید.

 

 

نکته: ممکن است عکس هایی که در گوگل بدست می آورید دارای یک نوشته و سایت بر روی تصویر باشد، همانند عکس زیر ، شما باید عکسی انتخاب کنید که هیچ واتر مارکی نداشته باشد.

 

 

 
نوشتن نظر

شما را به ورود به سیستم برای اینکه قادر به ارسال یک دیدگاه.