چطور پیج بیزینس در اینستاگرام بسازم؟

کمک یار | پنج‌شنبه 25 ژوئن 2020 | اینستاگرام | بدون نظر

در سال 2016 بود که اینستاگرام قابلیت بیزینس را برای کسب و کارها معرفی کرد و با استقبال بسیار خوب مواجه شد و کسب و کارها به این قابلیت رو آوردند و تا الان مراحل ثبت نام چند بار تغییر کرده و در حال حاضر خیلی راحت تر شده است. در این مقاله یاد می گیرید چطور در 3 دقیقه پیج خود را بیزینس کنید.

 

مزیت پیج بیزینس در اینستاگرام

خب باید به شما بگیم با بیزینسی کردن پیجتان شما یکسری امکانات بیشتری نسبت به پیج عادی خواهید داشت که می توان به:

 

contact button : دکمه تماس

اضافه شدن دکمه های تماس مستقیم ، ارسال ایمیل ، درج شدن آدرس کسب و کار شما اشاره کرد.

 

 

instagram insights : آنالیز کاربران و پست ها

امکان مشاهده و اضافه شدن insights که می توانید آمار مربوط به کاربران خود را بدست آورید ( در 60 ثانیه آنالیز اینستاگرام را یاد بگیر و لایک و کامنت هاتو بالا ببر! ) و با آنالیز کردن پیج و کاربران می توانید پست های خود را مدیریت شده قرار دهید.

 

 

story link : لینک در استوری

اضافه کردن لینک در پایین استوری یکی دیگر از مواردی است که با فعال کردن پیجتان به بیزینس می توانید به آن دست پیدا کنید.

اضافه کردن لینک به استوری

 

 

instagram ads : تبلیغات اینستاگرام

همچنین قسمت هایی مثل تبلیغات هم اضافه می شود که بخاطر تحریم ها در ایران کاربرد ندارد و نمی توانید از آن استفاده کنید.

 

 

 

چطور پیجم را بیزینس کنم؟

خب تا اینجا به شما مزایا پیج بیزینس اینستاگرام را به شما گفتیم و حالا می خواهیم به شما آموزش دهیم چطور پیج خود را بیزینس کنید، ما در اینجا مرحله به مرحله با تصویر پیش خواهیم رفت.

 

مرحله اول:

وارد Settings اینستاگرام خود شوید و روی Account بزنید

 

 

مرحله دوم:

به آخر صفحه بروید و بر روی گزینه ی آبی رنگ Switch To Professional Account بزنید

 

 

مرحله سوم:

در این مرحله باید Business را انتخاب کنید و بر روی next بزنید تا به مرحله بعد بروید و در مرحله بعد 4 مرتبه بر روی Countinue بزنید.

 

 

مرحله چهارم:

در این مرحله از شما می خواهد کسب و کار خودتان را دسته بندی کنید و یک دسته بندی برای پیجتان انتخاب نمایید. بسته به کسب و کارتان می تواند این دسته بندی متفاوت باشد.اگر دسته بندی مربوط به پیجتان را نمی دانید یکی از گزینه ها را بزنید و نگران نباشید چون بعدا می توانید ویرایش کنید.

دسته بندی یعنی کسب و کار شما جزو کارهای هنری محسوب می شود یا کارهای خدماتی یا موزیک یا فروشگاهی یا …

 

 

مرحله پنجم:

در اینجا از شما می خواهد اطلاعات مربوط به تماس خودتان را تکمیل کنید دقت داشته باشید هر چه اینجا بنویسید در واقع همان دکمه Contact در پیج شما است. پس از تکمیل اطلاعات بر روی دکمه next بزنید و به مرحله بعد بروید.

 

 

مرحله ششم:

اگر حساب فیس بوک دارید می توانید به حساب اینستاگرام خودتان وصل کنید ، به دلیل فیلتر بودن فیس بوک برای خیلی ها دشوار است که به حساب فیس بوک وصل شوند ، اگر نمی خواهید به حسابی در فیس بوک وصل شوید روی گزینه ی آبی رنگ Dont Connect To Facebook Now بزنید تا به مرحله بعد بروید.

 

 

تبریــــــــــــــک:

 

آفرین بر شما ، حساب شما به بیزینس تغییر پیدا کرد . از این پس شما می توانید با اکانت بیزینس در اینستاگرام ،کسب و کار خودتان را رونق ببخشید . دقت کنید در صورتی که حساب خود را بیزینس کردید امکان Private کردن پیج وجود ندارد ، پس حواستان به این موضوع باشد.

 

 

 

چطور پیج بیزینس در اینستاگرام بسازم از سری مقالات از کجا شروع کنم می باشد و به پایان رسید . شما میتوانید مطلب بعدی ( در 60 ثانیه آنالیز اینستاگرام را یاد بگیر ) را بخوانید.
نوشتن نظر