بلاک شدن در اینستاگرام بخاطر تخلفات شما صورت می گیرد و وقتی بلاک شدید آن زمان است که دست به دامن هر چیزی خواهید شد و یکی از این موارد رفع بلاک با کامنت انگلیسی است. اما آیا این واقعیت دارد یا نه؟

 

در چین باستان شهری به نام کایفنگ وجود داشت . مردم کایفنگ در خوبی و خوشی زندگی می کردند. صبح ها با صدای خروس بیدار می شدند و سرزمین های سر سبزشان برای چرای گوسفندان خیلی مناسب بود. کشاورزی می کردند و خلاصه هر چیز خوبی اینجا وجود داشت. همه چی خوب بود تا اینکه خرافات بین این مردم رواج پیدا کرد و از اون به بعد بدبخت شدن ، بیچاره شدن و به خاک سیاه نشستن.

 

می دونید چرا؟ چون هر چی بهشون می گفتن باور می کردند . حالا شما هم هر چی توی فضای مجازی به شما می گن باور می کنید. پیشنهاد می کنیم نوشته 8 اشتباه که به بلاک شدن در اینستاگرام ختم می شود + راه حل را بخوانید.

 

 

رفع بلاک با حروف ابجد و جادو

رفع بلاک با حروف ابجد و جادو

از این پس باید شاهد این باشیم که دعا نویسان محترم به این عرصه قدم بگذارند و به شما بگویند که با حروف ابجد میشه رفع بلاک کرد و پیجتون را از حالت بلاک بودن در میاره ! نه عزیز من شما یکسری قوانین را زیر پا گذاشتی بخاطر همین بلاک شدی.

 

 

 

افسانه رفع بلاک

افسانه رفع بلاک با کامنت انگلیسی از کجا اومد؟

این افسانه برمیگرده به چند سال پیش که عده ای افراد سودجو برای اینکه تعداد کامنت پیجشون بالا بره ، میومدن و می گفتن کامنت انگلیسی بزارید تا پیج ما از حالت بلاکی در بیاد و از اونجایی که همه چند تا کامنت می گذاشتن تعداد کامنت اون پیج فوق العاده بالا میرفت.

 

بعد این کار این باور غلط بین مردم رواج پیدا کرد که اگر کامنت انگلیسی برای شما قرار دهند شما از حالت بلاک بودن خارج می شوید! در حالی که این افسانه ای بیش نیست.

 

 

دلیلی بر غلط بودن ادعا رفع بلاک با کامنت انگلیسی

پیج های غیر فارسی زبان و انگلیسی را نگاه کنید ، کدامشان گفتند که کامنت بگذارید تا از حالت بلاک بودن خارج بشیم؟ اگر به کامنت انگلیسی بود هیچ ، پیج به زبان انگلیسی نباید هیچ زمان و هیچ وقت بلاک شود چون همه کامنت های آن انگلیسی است 😀

 

 

نتیجه گیری:

هیچ کجا و در هیچ پیج خارجی زبان این مورد درج نشده است که با کامنت انگلیسی یا کامنت معنا داری انگلیسی پشج شما از حالت بلاک بودن خارج خواهد شد. در دنیای واقعی شما اگر کار خلافی انجام دهید جریمه می شوید. حالا هم شما از ظرف اینستاگرام جریمه و بلاک شدید.
نوشتن نظر

شما را به ورود به سیستم برای اینکه قادر به ارسال یک دیدگاه.